Gezicity.com

Hans Zimmer - Time - En İlham Verici Video İtalya 4k

 

Hans Zimmer, Inception’dan Time Soundtrack’i ile İtalya’nın dolomit dağlarında 2 yıllık bir çekim sonucu.

Yayıncı'dan;

Bu müzik, tüm maceralarıma başlama fikrinden önce seçildi, ben de gerçek hayatta bu sahneleri izlerken bana daha fazla ilham vermek için yürüyüş / tırmanma sırasında dinlerdim. Hans Zimmer'in bu güçlü müziğine uyacak mükemmel sahneleri beklemeye bağlılık ve sabırlı olmak beni 2 yıl boyunca itti. Pek çok hayal kırıklığı, tek bir dağa birden fazla tırmanış, sadece bu müzik her zaman kafamda çalarken hayal ettiğim ve hayal ettiğim kareyi yakalama umuduyla.

Bu film şu anda resmi olarak Hans Zimmer uluslararası yarışmasında onun en güçlü notalarından biri için bir müzik videosu yapmak üzere yarışıyor ve ben bu şarkıyı seçtim. Bu film canlı orkestral versiyondur ve bazı çekimler rekabete uyacak şekilde güncellenmiş ve düzenlenmiştir.

Mali olarak kimse tarafından desteklenmiyor. Seyahat ederek ve size bu dünyanın güzelliğini ilham verici filmlerle göstererek tutkumu tam bir iş haline getirmeye çalışıyorum.
Bağış yaparak dünyanın dört bir yanındaki yeni ülkelerde yeni filmler yapma konusunda bir adım daha ileri gitmeme yardımcı olabilirsiniz, ancak bunu yapma arzusunu ve yeteneğini hissederseniz, bunu yapmak zorunda hissetmeyin.

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!